Przyjazność dla środowiska to szalony trend roku, który z powodzeniem wspiera Aclima

Tendencje te spowodowane są nie tylko gwałtownym wzrostem zużycia gazu i wyczerpywaniem się innych wydobywanych zasobów, ale także pogarszaniem się warunków klimatycznych na całym świecie.

Świadomość ekologiczna i troska obywateli naszego kraju dotyczy nie tylko tego, co jemy i czym oddychamy, ale także tego, jak żyjemy, w jakich warunkach pracujemy, czym ogrzewamy nasze domy i firmy. Rosną standardy komfortu, wymagania środowiskowe wobec jakości produktów, wody i powietrza.

Dlatego dziś i w przyszłości coraz popularniejsze w użyciu stają się technologie oparte na alternatywnych źródłach energii oraz nowoczesne "zielone" energooszczędne technologie dla systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji budynków. Chodzi nie tylko o to, że eksploatacja systemów z energooszczędnym sprzętem pozwala obniżyć o 30-50% koszty operacyjne, ale także o to, że ochrona środowiska staje się powszechnym wymogiem dla przyszłych pokoleń Ukraińców.

Spółka Aclima wspiera i promuje do szerokiego wykorzystania innowacyjne technologie, które chronią środowisko i zapewniają jego czystość

  • Wspieramy i pomagamy we wdrażaniu "zielonych" technologii oszczędzania energii, które są zgodne z surowymi europejskimi i międzynarodowymi standardami efektywności energetycznej.
  • Oferujemy ekologicznie czysty sprzęt, który redukuje emisję CO2 do atmosfery i jest zaprojektowany z myślą o długim okresie pracy przyjaznej dla środowiska.
  • Nasze urządzenia nie tylko wykorzystują alternatywne źródła energii, ale także przyspieszają zużycie energii poprzez odzysk ciepła - oszczędzając ciepło z powietrza wewnętrznego, a także zmniejszając zużycie energii podczas przechowywania w chłodni.
  • Popularyzujemy bezpieczne technologie ekologiczne, naprawdę ekonomiczne w eksploatacji, dla domów, obiektów komercyjnych i zastosowań przemysłowych.
  • Rozwiązania inżynieryjne Aclima opierają się na nowoczesnym sprzęcie HVAC i zaawansowanej automatyce, co zapewnia maksymalne oszczędności energii w możliwie najkrótszym czasie zwrotu inwestycji.

Ekonomiczna opłacalność stosowania energooszczędnych urządzeń stała się szczególnie oczywista w warunkach rosnących kosztów energii w ciągu ostatnich kilku lat.

Zamiast scentralizowanego zaopatrzenia w ciepło, coraz więcej obiektów przechodzi na energooszczędne kotły autonomiczne, w których korzystne jest instalowanie kotłów na bioolej lub bardziej ekonomicznych kotłów o wysokim współczynniku sprawności zamiast starych, marnotrawnych kotłów gazowych. Systemy pomp ciepła do ogrzewania i chłodzenia mieszkań i budynków zapewniają najbardziej znaczące oszczędności kosztów przepływu dostaw ciepła i klimatyzacji podczas przebudowy i modernizacji istniejących systemów zaopatrzenia w ciepło. Uniwersalność pomp ciepła i szeroka gama modeli pozwalają wybrać rozwiązanie inżynieryjne dla każdego zastosowania: ogrzewania i chłodzenia domów prywatnych, ogrzewania i chłodzenia obiektów komercyjnych, podgrzewania wody w basenach lub potrzeb technologicznych przedsiębiorstw.

Nowoczesne innowacyjne systemy kontroli klimatu wentylacji i klimatyzacji, oparte na technologiach inwerterowych, precyzyjnie i płynnie reagują na zapotrzebowanie na chłód i ciepło, a ich wdrożenie nawet o 30-40% obniża koszty operacyjne i zapewnia wyższy poziom komfortu.

Aclima to firma oferująca innowacyjne, korzystne ekonomicznie rozwiązania inżynieryjne.

Energooszczędne centrale wentylacyjne Wysokowydajne centrale wentylacyjne Mycond, Casals i Weger precyzyjnie i ekonomicznie kontrolują czystość i jakość atmosfery.

Pompy ciepła Mycond, RCgroup i Hitachi sprzedawane przez Aclima pozwalają znaleźć przyjazne dla środowiska, zoptymalizowane pod kątem mocy, energooszczędne rozwiązanie inżynieryjne do ogrzewania/chłodzenia budynku, biura, supermarketu, fabryki, hotelu, warsztatu lub basenu. Takie pompy ciepła typu powietrze-woda, powietrze-woda, woda-woda można łatwo zintegrować z nowymi lub zmodernizowanymi systemami klimatyzacji.

Najbardziej wydajne i ekologiczne rozwiązania dla centrów IT, centrów telekomunikacyjnych, centrów danych są idealnie wdrażane za pomocą precyzyjnych jednostek RCgroup, które są dostarczane na Ukrainę przez firmę Aclima.

Nowoczesne przemysłowe i przemysłowe systemy klimatyzacji, ogrzewania i wentylacji firmy Haier pozwalają tworzyć elastyczne i ekonomiczne systemy jednostek wewnętrznych i zewnętrznych do kontroli i utrzymania zadanych parametrów mikroklimatu w pomieszczeniach bagażowych lub wieżowcach.

Inne czyste ekologicznie i energooszczędne systemy z wykorzystaniem nowoczesnych bezozonowych układów chłodniczych prezentowane w katalogu naszej firmy to agregaty RCgroup, Hitecsa, Decsa, Mycond do przemysłowej i przemysłowej produkcji chłodu/ciepła: agregaty sprężarkowo-skraplające, chillery, pompy ciepła, roof topy, klimakonwektory, klimatyzatory dahovi i inne urządzenia.

Do tworzenia nowoczesnych systemów sterowania urządzeniami klimatycznymi Aclima oferuje różne systemy automatyki i sterowania, a także systemy dyspozytorskie firmy Atmik z Ukrainy. Do pełnej kontroli mikroklimatu oferujemy również szeroką gamę osuszaczy powietrza najwyższej jakości firmy Trotec, a także systemy dzwonowe firm Dristeem i Mycond, które spełniają wszystkie normy środowiskowe.

Przyjazność dla środowiska, efektywność energetyczna, opłacalność - to główne zalety sprzętu, proponowanego przez firmę Aclima do aktywnego wdrażania w domowych sferach komunalnych i przemysłowych, a także w budownictwie.

Nasza firma oferuje przyjazne dla środowiska energooszczędne urządzenia, w szczególności pompy ciepła, ponieważ alternatywne technologie energetyczne mają najlepsze perspektywy i priorytety rozwoju i rosnącej ekspansji na całym świecie.